UHLÍ A KAMENIVO ORLOVÁ
ÚVODNÍ STRANA ČERNÉ UHLÍ HNĚDÉ UHLÍ KOKS BRIKETY BALENÉ UHLÍ VOLNĚ LOŽENÉ KAMENIVO BALENÉ KAMENIVO GALERIE KONTAKT

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na stránkách našeho prodejního skladu v Orlové - Porubě, areál bývalého Dolu Žofie (dříve Fučík 5), ulice Na Kamenci.
Na kontaktním telefonu 732 365 582 Vám rádi zodpovíme veškeré dotazy.


U NÁS LZE PLATIT KARTOU

JSME SPOLEHLIVÁ FIRMA

ROZVOZ ZAJIŠTĚN
AKCE - NOVINKY

 

Vážení zákazníci,

JARNÍ SLEVY ZAČÍNAJÍ - nyní bílinské uhlí (ořech 2) do kotlů s automatickým podáváním - 595,- Kč/q

Toto uhlí skladujeme v zastřešené hale spolu s černým ekohráškem a bílinským hnědým ořechem 1

 

Zveme Vás k prohlídce a nákupu zahradního okrasného kameniva, jehož nabídku stále rozšiřujeme. Nabízíme Vám produkty volně ložené, tak i v pohodlném balení 20 nebo 25 kg.

K nahlédnutí je na skladě připraven přehledný vzorník, v sekci baleného kameniva na těchto stránkách jsou k dispozici i ilustrační fotografie. Sortiment volíme tak, aby ceny byly co nejpříznivější.

K dispozici jsou kamenné drtě či oblázky v různých barvách a odstínech.

 

 

Pro nadcházející stavební sezónu Vám stále nabízíme kvalitní vysokopecní strusku z huti Liberty Ostrava ve frakcích 0-8, 8-16, 16-32 a 32-63 mm.

Dále rozšiřujeme sortiment lomového kamene z moravských lomů Bohučovice či Kajlovec - k odběru zrnitosti 0-32, 4-8, 8-16, 16-32, 32-63 a 63-125 mm.

 

 

 

 

PLATNÁ LEGISLATIVA

Elektronická evidence tržeb
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů
Prodávající ve smyslu ust. § 14 zákona o ochraně spotřebitele sděluje, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný, je Česká obchodní inspekce. Více informací zde.